O FIRMIE

BIO-WAY Sp. z o.o. S.K.A. istnieje na rynku od 2011 roku.

Jesteśmy bezpośrednim importerem soli z kopalni Artemsol na Ukrainie oraz jednym z czołowych dostawców soli drogowej w Polsce. Roczne ilości dostarczanej przez nas soli kształtują się w zależności od warunków atmosferycznych w granicach 20-35 tys. ton. Nasza spółka posiada dwa magazyny soli przy terminalach kolejowych w Zamościu oraz Woli Baranowskiej. W każdym magazynie posiadamy stale min. 3000 ton soli.

Specjalizujemy w sprzedaży soli workowanej dla marketów, spółdzielni, a także odbiorców prywatnych. Zamówienia realizujemy w ilościach całosamochodowych po 24 tony.

Zaopatrujemy w sól drogową przedsiębiorstwa świadczące usługi zimowego utrzymania dróg w każdą ilość soli. Obsługujemy m.in. przedsiębiorstwa komunalne, zarządy dróg powiatowych, itp...

Dysponując własnym transportem samochodowym oraz współpracując z lokalnymi firmami transportowymi jesteśmy do pełnej dyspozycji naszych stałych klientów zapewniając im dostawy soli o każdej porze dnia i nocy.

Oferowana przez nas sól jest pozytywnie zaopiniowana przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów w Warszawie oraz Państwowy Zakład Higieny w Warszawie.

Formularz ofertowy

Aby uzyskać dokładną wycenę wypełnij formularz zgłoszeniowy,
a oddzwonimy do Ciebie z gotową ofertą.
wypełnij formularz  >>